CGIS CGIS CGIS CGIS CGIS
CGIS
CGIS Główna | O firmie / kontakt | Produkty | Forum | Referencje | Do pobrania | GIS | Galeria GIS
  

O firmie Geoxa Editor

Geoxa MapServer Geoxa MPZP

Geoxa Viewer

Cennik licencji

      Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem GIS. Każdy z wymienionych poniżej produktów może zostać odpowiednio przystosowany dla potrzeb klienta lub może być platformą bazową dla oprogramowania pisanego na specjalne zlecenie.

Geoxa
     Rodzina oprogramowania pozwalającego w pełni wykorzystać najistotniejsze cechy systemów GIS (Geographic Information System zwany również jako System Informacji Geograficznej (SIG), System Informacji Przestrzennej (SIP) oraz System Informacji o Terenie (SIT)). Dzieki naszemu oprogramowaniu zarówno pozyskiwanie informacji z istniejących juz baz przestrzennych jak i tworzenie ich od podstaw jest niezwykle łatwe. Niezwykle korzystna relacja ceny do możliwości oraz łatwości obsługi przy zachowaniu wszystkich najpotrzebniejszych funkcji sprawia, że rozwiązania oparte na oprogramowaniu Geoxa są idealne w dziedzinach zajmujących się zjawiskami lub obiektami występującymi przestrzennie. Oprogramowanie z rodziny Geoxa doskonale sprawdza się również w administracji państwowej (miasta, gminy, powiaty) pomagając w planowaniu przestrzennym.
Dla lepszego dopasowania funkcji naszego oprogramowania do potrzeb klientów wystepuje ono w trzech wersjach:

Geoxa Viewer - Przeglądaj
     Program ma charakter darmowej (freeware) przeglądarki danych GIS (SIG / SIT / SIP) o zwiększonych możliwościach. Przeznaczony jest do wizualizacji, zarządzania oraz pozyskiwania informacji z istniejących już danych przestrzennych.

Geoxa Viewer Pro - Przeglądaj
     Oprogramowanie pośrednie pomiędzy Geoxa Viewer a Geoxa Editor. Wyposażone w ulepszoną obsługę WMS, moduł wydruku oraz wszystkie nieedycyjne narzędzia Geoxa Editor przy zachowaniu atrakcyjnej ceny

Geoxa Editor - Twórz
     Program umożliwia zarówno przeglądanie danych GIS (SIG / SIT / SIP) jak i ich tworzenie oraz analizowanie. Ze względu na bardzo intuicyjną obsługę, jest to idealny program nawet dla początkujących użytkowników Systemów Informacji Geograficznej i Przestrzennej. Funkcjonalność umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju map przestrzennych (plany, mapy zagospodarowania przestrzennego) oraz zastosowanie w wielu dziedzinach.

Geoxa Editor MPZP
     Oprogramowanie wspomagające planowanie przestrzenne poprzez obsługę automatycznych wyrysów, wypisów oraz zaświadczeń dla Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego. Geoxa Editor MPZP obsługuje rejestr MPZP, dokumentów wydawanych na ich podstawie oraz wprowadza bardzo duże usprawnienie dla referatów zajmujących się planowaniem przestrzennym w gminach

Geoxa MapServer - Publikuj
     Jest to rozszerzenie programów Geoxa Editor / Viewer służące do publikacji map oraz danych przestrzennych w internecie. Geoxa Server umożliwia tworzenie serwisów udostępniających dane przestrzenne przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Budowa projektów jest w pełni graficzna i wymaga minimalnej znajomości systemów GIS (SIG / SIT). Współpraca z wirtualnymi serwerami WWW umożliwia wdrożenia z zachowaniem bardzo niskich kosztów a intuicyjna obsługa umożliwia budowanie profesjonalnych serwisów publikujących mapy w ciągu nawet kilku minut.

Geoxa Building Edition
     Program jest specjalizowanym systemem GIS służącym do zarządzania danymi o budynkach (mieszkalnych, przemysłowych, biurowych). Służy do zbierania, analizowania oraz wizualizowania danych o wszelkich pomieszczeniach oraz lokalach znajdujących się w budynkach.

GIS API
     Główny silnik (ang. engine) wszystkich aplikacji opracowywanych przez CGIS, który został stworzony w wysoko wydajnym i w pełni obiektowym języku programowania C++. Dzięki elastyczności GIS API możliwe jest również tworzenie samodzielnych aplikacji jak i dodawanie funkcji GIS do już istniejących. GIS API jest używane do budowania aplikacji lub modułów Systemów Infomacji Geograficznej personifikowanych pod potrzeby naszych klientów.

Cennik oprogramowania


Porównanie funkcjonalności różnych wersji oprogramowania Geoxa 2.0 (tabela) [pdf,80KB]


(c) 2002-2018 Creative GIS Solutions
spis treści
design by www.web-kernel.net
Wszelkie nazwy oraz znaki handlowe użyte na tej stronie należą do ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Valid HTML 4.01!