CGIS CGIS CGIS CGIS CGIS
CGIS
CGIS Główna | O firmie / kontakt | Produkty | Forum | Referencje | Do pobrania | GIS | Galeria GIS
  

      Informacje na temat dystrybucji oprogramowania Geoxa Editor:

Dostępność w sprzedaży: ostatni tydzień września 2007.

Cena pojedynczej licencji: przez pierwsze dwa miesiące objęta będzie ceną promocyjną wynoszącą 999zł netto.

Aktualizacje do nowej wersji: dla użytkowników pełnej wersji Geoxa Editor v1.3.1 aktualizacja będzie całkowicie bezpłatna (zapraszamy do kontaktu z naszym biurem po więcej informacji).

Rodzaj zabezpieczenia każdej licencji: kod wiążący każdą licencje z konkretnym komputerem (płytą główną) z możliwością transferu licencji w przypadku uszkodzenia komputera lub innych zmian. W terminie późniejszym zostanie udostępniona wersja z kluczem sprzętowym, który umożliwia transferowanie licencji bezpośrednio przez użytkownika pomiędzy komputerami (zamiana kodu na klucz sprzętowy będzie możliwa).

Dostęp do poprawek: dostęp do poprawek dla wszystkich użytkowników jest bezpłatny tak długo jak będą one publikowane (min. 6 miesiący, w przypadku skrócenia tego okresu zostaną udostępnione bezpłatne aktualizacje do nowej wersji).

Dostęp do nowych wersji: dostęp do aktualizacji w obrębie jednej wersji jest bezpłatny. Aktualizacje do nowych wersji mają gwarantowaną bonifikatę cenową wynoszącą nie mniej niż 50% ceny nowej wersji podstawowej.

Wsparcie techniczne: gwarantowany okres bezpłatnego wsparcia technicznego poprzez media elektroniczne (telefon, email, dostęp zdalny) wynosi 3 lub 12 miesięcy. Zostanie również uruchomione forum dyskusyjne zajmujące się wsparciem dla użytkowników.


(c) 2002-2018 Creative GIS Solutions
spis treści
design by www.web-kernel.net
Wszelkie nazwy oraz znaki handlowe użyte na tej stronie należą do ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Valid HTML 4.01!